Tootekood: SMAJ51CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ51CA/TR7
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 51V
Max. forward impulse current 4.9A