SMAJ58CA
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ58CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins