Tootekood: SMAJ6.5CA
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMAJ6.5CA
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins