Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SMAJ6.5CATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SMAJ6.5CATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 6.5V |
| Max. forward impulse current | 35.7A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 7.22...7.98V |
| Leakage current | 500µA |