Tootekood: SMAJ60CA-E3/61
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMAJ60CA-E3/61
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Bidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins