SMAJ70CA
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ70CA
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 70 V, 113 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins