Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SMAJ78CATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SMAJ78CATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 78V |
| Max. forward impulse current | 3.2A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 86.7...95.8V |
| Leakage current | 5µA |