Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SMAJ8.0ATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SMAJ8.0ATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 8V |
| Max. forward impulse current | 29.4A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 8.89...9.83V |
| Leakage current | 50µA |