Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SMAJ8.5ATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SMAJ8.5ATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 8.5V |
| Max. forward impulse current | 27.8A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 9.44...10.4V |
| Leakage current | 20µA |