Tootekood: SMAJ8.5CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMAJ8.5CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ-Q Series, Bidirectional, 8.5 V, 14.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins