Tootekood: SMAJ8.5CA-TR
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMAJ8.5CA-TR
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil SMAJ Series, Bidirectional, 8.5 V, 19.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins