Tootekood: SMAJ8.5CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMAJ8.5CA/TR7
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 8.5 V, 14.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 8.5V
Max. forward impulse current 27.8A