Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SMAJ85CATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SMAJ85CATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMA |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 85V |
| Max. forward impulse current | 2.9A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 94.4...104V |
| Leakage current | 5µA |