Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMB10J36CAH
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMB10J36CAH
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AA, SMB |
| Tolerance | ±5% |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 36V |
| Max. forward impulse current | 17.2A |
| Application | automotive industry |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 40V |