Tootekood: SMBJ100A
Tootja: LITTELFUSE
Tootja tootekood: SMBJ100A
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins