SMBJ10CA M4G
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMBJ10CA M4G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 10 V, 17 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins