Diode: transil; 600W; 122÷140V; 3.4A; bidirectional; SMB
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SMBJ110CA-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMBJ110CA-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: transil; 600W; 122÷140V; 3.4A; bidirectional; SMB
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 110V |
| Features of semiconductor devices | glass passivated |
| Max. forward impulse current | 3.4A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 122...140V |
| Leakage current | 5µA |