Diode: TVS
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMBJ110CA-E3/52-1
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMBJ110CA-E3/52
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | DO214AA, SMB |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 110V |
| Max. forward impulse current | 3.4A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 122V |
| Leakage current | 1µA |