Diode: TVS
Kordarv:
5.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
SMBJ11CATR
Tootja: SMC DIODE SOLUTIONS
Tootja tootekood: SMBJ11CATR
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 11V |
| Max. forward impulse current | 33A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 12.2...13.5V |
| Leakage current | 5µA |