Tootekood: SMBJ120A M4G
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMBJ120A M4G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 120 V, 193 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins