Diode: TVS
Kordarv:
3200.0
Minimum quantity:
3200.0
Tootekood:
SMBJ12CA-E3/5B
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMBJ12CA-E3/5B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 12V |
| Max. forward impulse current | 30.2A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 13.3V |
| Leakage current | 5µA |