Tootekood: SMBJ12CAQ-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMBJ12CAQ-13-F
  • Mounting
  • Case
  • Case
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case DO214AA, SMB
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 12V
Max. forward impulse current 30.2A
Type of diode transil
Breakdown voltage 13.3V