Diode: TVS
Kordarv:
3000.0
Minimum quantity:
3000.0
Tootekood:
SMBJ14CAQ-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMBJ14CAQ-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Max. off-state voltage | 14V |
| Max. forward impulse current | 25.8A |
| Type of diode | transil |
| Breakdown voltage | 15.6V |
| Leakage current | 500nA |