Tootekood: SMBJ14CAQ-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMBJ14CAQ-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS
Mounting SMD
Case SMB
Semiconductor structure bidirectional
Max. off-state voltage 14V
Max. forward impulse current 25.8A
Type of diode transil
Breakdown voltage 15.6V