SMBJ15CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ15CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 15 V, 24.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
| Mounting | SMD |
| Case | SMB |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | bidirectional |
| Number of pins | 2 |
| Max. off-state voltage | 15V |
| Max. forward impulse current | 24.6A |