Tootekood: SMBJ16CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ16CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 16 V, 26 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure bidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 16V
Max. forward impulse current 23.1A