Tootekood: SMBJ188A-E3/52
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMBJ188A-E3/52
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 188 V, 328 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins