Tootekood: SMBJ20A-E3/52
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMBJ20A-E3/52
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins