Tootekood: SMBJ20A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ20A/TR7
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Number of pins
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 20 V, 32.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Mounting SMD
Case SMB
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Number of pins 2
Max. off-state voltage 20V
Max. forward impulse current 18.6A