SMBJ24A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMBJ24A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins