Tootekood: SMBJ26A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMBJ26A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins