SMBJ28A-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMBJ28A-13-F
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins