SMBJ28A-TR.
Tootja: STMicroelectronics
Tootja tootekood: SMBJ28A-TR.
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil SMBJ Series, Unidirectional, 28 V, 59 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins