SMBJ30A-E3/5B
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMBJ30A-E3/5B
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins