Tootekood: SMBJ33A-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMBJ33A-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins