Tootekood: SMBJ33CA-Q
Tootja: BOURNS
Tootja tootekood: SMBJ33CA-Q
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins