Tootekood: SMBJ36CA-13-F
Tootja: DIODES INCORPORATED
Tootja tootekood: SMBJ36CA-13-F
Lisa ostukorvi
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins