Tootekood: SMBJ36CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ36CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins