Tootekood: SMBJ40A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ40A/TR7
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins