Tootekood: SMBJ43CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ43CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 43 V, 69.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins