Tootekood: SMBJ6.5A-E3/52
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMBJ6.5A-E3/52
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB SMBJ Series, Unidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins