Tootekood: SMBJ6.5CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ6.5CA/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins