Tootekood: SMBJ60CA-E3/52
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMBJ60CA-E3/52
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, TRANSZORB SMBJ Series, Bidirectional, 60 V, 96.8 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins