Tootekood: SMBJ6V5CA
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMBJ6V5CA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil SMBJ Series, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins