Tootekood: SMBJ7.5CA M4G
Tootja: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Tootja tootekood: SMBJ7.5CA M4G
  • Number of pins
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, Transil SMBJ Series, Bidirectional, 7.5 V, 12.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins