Tootekood: SMBJ85CA/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMBJ85CA/TR7
  • Number of pins
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 85 V, 137 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins