VISHAY - SMC3K22CA-M3/57 - TVS Diode, TRANSZORB SMC3K Series, Bidirectional, 22 V, 35.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Kordarv: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Tootekood: SMC3K22CA-M3/57
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMC3K22CA-M3/57
  • Number of pins
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele VISHAY - SMC3K22CA-M3/57 - TVS Diode, TRANSZORB SMC3K Series, Bidirectional, 22 V, 35.5 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins