VISHAY - SMC3K43CA-M3/57 - TVS Diode, TRANSZORB SMC3K Series, Bidirectional, 43 V, 69.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SMC3K43CA-M3/57
Tootja: VISHAY
Tootja tootekood: SMC3K43CA-M3/57
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele VISHAY - SMC3K43CA-M3/57 - TVS Diode, TRANSZORB SMC3K Series, Bidirectional, 43 V, 69.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins