Tootekood: SMCJ100A/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMCJ100A/TR7
  • Number of pins
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins