SMCJ130A-AT/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMCJ130A-AT/TR7
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 1.5kW; 144÷159V; 7.2A; unidirectional; SMC; reel,tape
| Mounting | SMD |
| Case | SMC |
| Kind of package | reel, tape |
| Semiconductor structure | unidirectional |
| Max. off-state voltage | 130V |
| Max. forward impulse current | 7.2A |