Tootekood: SMCJ130A-AT/TR7
Tootja: YAGEO
Tootja tootekood: SMCJ130A-AT/TR7
  • Mounting
  • Case
  • Kind of package
  • Kind of package
  • Semiconductor structure
  • Max. off-state voltage
  • Max. forward impulse current
  • Application
  • Type of diode
  • Breakdown voltage
  • Leakage current
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Diode: TVS; 1.5kW; 144÷159V; 7.2A; unidirectional; SMC; reel,tape
Mounting SMD
Case SMC
Kind of package reel, tape
Semiconductor structure unidirectional
Max. off-state voltage 130V
Max. forward impulse current 7.2A